Tracklist novinky GD je venku

20. dubna 2009 v 19:26 |  Green day

Green Day - 21st Century BreakdownO nové desce amerických rebelů Green Day se začalo psát ve druhé polovině minulého roku, nyní zbývá do vydání očekávaného "21st Century Breakdown" jen několik týdnů. A k médiím se konečně dostaly názvy všech osmnácti písní.


Jako první singl vybrali Green Day (MySpace.com) skladbu "Know Your Enemy", která si svou premiéru odbude ve čtvrtek 16. dubna dopoledne. Na cestě je i její videoklip, který režíroval Matthew Cullen a který se na MTV poprvé blýskne v pátek 24. dubna.


Deska "21st Century Breakdown" vychází 15. května a je rozdělena do tří částí. První z nich se jmenuje "Heroes And Cons" a obsahuje tyto kousky: Song Of The Century, 21st Century Breakdown, Know Your Enemy, ¡Viva La Gloria!, Before The Lobotomy, Christian's Inferno, Last Night On Earth. Druhá část "Charlatans And Saints" přinese tyto skladby: East Jesus Nowhere, Peacemaker, Last Of The American Girls, Murder City, ¿Viva La Gloria? (Little Girl), Restless Heart Syndrome. A finální třetí část nazvaná "Horseshoes And Handgrenades" bude obsahovat: Horseshoes And Handgrenades, The Static Age, 21 Guns, American Eulogy (Mass Hysteria, Modern World), See The Light.

zdroj

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak ses dozvěděl o tomto blogu??

Od známých 40% (10)
Náhodou hledal sem něco o GD 60% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama