Mike Dirnt-životopis

12. března 2009 v 17:38 |  Green day

Michael Ryan Pritchard, dneska známý jako Mike Dirnt, se narodil 4. května roku 1972 v Berkeley v Californii do chudé rodiny, jeho matka byla závislá na heroinu. Jako malý byl nabídnut k adopci a střídal se v několika různých rodinách. Když mu bylo 6 let jeho adoptivní rodiče se rozešli. Mike zůstal s adoptivní matkou a starší sestrou. Mike potkal Billieho Joe v 5. třídě ve školním bufetu a od té doby jsou nejlepšími kamarády. Nakonec si Mike pronajmul byt v Billieho baráku a společně pracovali v restauraci, kde pracovala Billieho máma. Oba, Billie i Mike, byli fascinování punkrockovou muzikou a založili spolu skupinu Sweet Children. Narozdíl od Billieho měl Mike na střední škole dobré známky a má za sebou dokonce několik seminářů na společensko-vědní fakultě.

Mike se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Anastasií v roce 1996 a jejich dcera Estelle Desiree se narodila v dubnu roku 1997. Mike má svoji dceru moc rád a s oblibou ji oslovuje přezdívkou "Hero". Mike se s Anastasií už rozvedl a povídá se, že je zasnoubený se svojí přítelkyní Sarah. Mike nyní žije v Oakland, Californie, USA.


Perličky o Mikeovi:

  • Mike je stejně jako Billie vegetarián.

  • Mike s Billiem jsou už 23 let nejlepší přátelé.

  • Ve svých 13-ti letech začal kouřit a fetovat a stáhl s sebou i Billieho, ale dnes už jsou kluci čistí (ale párkrát si cigaretku neodpustí).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let ?

6-9 33.3% (4)
10-13 25% (3)
14-a víc 41.7% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama